درآمدزا ترین موقعیت های شغلی امنیت اطلاعات*

(دانلود فایل این یادداشت که در شماره ۶۰ مجله بانکداری الکترونیک چاپ شده است) اگر به چشم انداز تهدیدهای امنیتی نگاه کنیم، توسعه بازار امنیت اطلاعات موضوع دور از ذهنی نخواهد بود. طبق گزارش منتشر شده توسط Burning Glass Technologies ، تعداد درخواست­های نیروی کار امنیت بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳ به میزان هفتاد و… Continue reading “درآمدزا ترین موقعیت های شغلی امنیت اطلاعات*”

اشتراک گذاری

خلاصه ای از اطلاعات افشا شده شرکت Hacking Team

در دو هفته گذشته موضوع هک شدن و نشت بیش از ۴۰۰ گیگابایت از اطلاعات شرکت Hacking Team ، یک شرکت ایتالیایی تولید کننده نرم افزارهای جاسوسی و نفوذ، مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفت. کل این اطلاعات در حال حاضر در اینترنت به فرمت های مختلف در دسترس است، از جمله بیش از یک… Continue reading “خلاصه ای از اطلاعات افشا شده شرکت Hacking Team”

اشتراک گذاری

دومین دوره تهدیدهای نوظهور امنیتی ۱۲ مرداد شروع خواهد شد

دومین دوره آموزشی تهدیدهای نوظهور امنیتی از ۱۲ مردادماه در مرکز فابا شروع خواهد شد. مطالب این دوره نسبت به دوره قبل جدیدتر بوده و آخرین تکنیک های استفاده شده در حملات به خصوص نسبت به سرویس های بانکی را در بر داشته و نیز روش های مقابله با این حملات نیز بررسی خواهد شد.… Continue reading “دومین دوره تهدیدهای نوظهور امنیتی ۱۲ مرداد شروع خواهد شد”

اشتراک گذاری

ابزاری برای بررسی برنامه های کاربردی کلاینت و به روز رسانی آنها

یکی از معضلات شبکه های سازمانی در سال های اخیر، فربه شدن کلاینت ها و استفاده اونها از ده ها برنامه کاربردی از برندهای مختلف هست. این باعث شده که امنیت نرم افزارهای کلاینت به شدت بر امنیت شبکه های سازمانی و به طور کلی امنیت کاربر تأثیرگذار باشه. به دلیل همین نقطه ضعف، روند… Continue reading “ابزاری برای بررسی برنامه های کاربردی کلاینت و به روز رسانی آنها”

اشتراک گذاری