OpenSOC: راه حل متن باز SOC سیسکو

سیسکو اعلام کرده که پروژه پایش و تحلیل داده های امنیتی در مقیاس بزرگ (Big Data) را با عنوان OpenSOC تحت لایسنس آپاچی توسعه خواهد داد. این پلتفرم قرار است تا ۱٫۲ میلیون بسته در ثانیه را به صورت عمیق پردازش کند. این به معنای جمع آوری و تحلیل ۵۰ ترابایت اطلاعات در روز است.… Continue reading “OpenSOC: راه حل متن باز SOC سیسکو”

اشتراک گذاری

دوربین های مداربسته در معرض دسترسی عموم

اگر از دوربین های مداربسته اینترنتی استفاده می کنید این سایت را بررسی کنید. در این سایت امکان اتصال به ۱۴۳ دوربین در ایران و ده ها هزار دوربین در سراسر دنیا وجود دارد! این دوربین ها به دلیل عدم تغییر پسورد پیش فرض، و نیز فعال بودن امکان دسترسی از اینترنت، در دسترس عموم… Continue reading “دوربین های مداربسته در معرض دسترسی عموم”

اشتراک گذاری

فایل پیاده شده از ارائه من در سمینار امنیت در بانکداری الکترونیک

سمینار امنیت در بانکداری الکترونیک توسط مرکز فابا در مردادماه ۱۳۹۳ برگزار شد. همانطور که قبلاً گفته بودم در این سمینار در خصوص پیش نیازها و الزامات ورود به پروژه مرکز عملیات امنیت (SOC) ارائه ای داشتم که فایل پیاده شده از آن ارائه در دوماهنامه بانکداری الکترونیک چاپ شد. عنوان ارائه: الزامات راه اندازی… Continue reading “فایل پیاده شده از ارائه من در سمینار امنیت در بانکداری الکترونیک”

اشتراک گذاری