ابزاری برای محافظت در برابر اکسپلویت ها

آیا تنها راه محافظت از یک سیستم حاوی نرم افزار های آسیب پذیر، رفع آن آسیب پذیری ها است؟ … MBAE برای حفاظت از برنامه های درحال اجرا در برابر کدهای مخرب (اکسپلویت ها) طراحی شده است. این برنامه در واقع یک ناظر اجرا (Execution Monitor) است که رفتار برنامه در حال اجرا را بررسی… Continue reading “ابزاری برای محافظت در برابر اکسپلویت ها”

اشتراک گذاری

پایان عمر Truecrypt

خبر پایان یافتن پروژه Truecrypt آنقدر ناگهانی و مشکوک هست که بسیاری از صاحبنظران درباره آن با شک و تردید صحبت می کنند: https://www.schneier.com/blog/archives/2014/05/truecrypt_wtf.html http://arstechnica.com/security/2014/05/truecrypt-is-not-secure-official-sourceforge-page-abruptly-warns http://krebsonsecurity.com/2014/05/true-goodbye-using-truecrypt-is-not-secure بررسی های مختلفی نشان می دهد که پیغام ظاهر شده در صفحه اول سایت Truecrypt مبنی بر اینکه ” استفاده از Truecrypt ایمن نیست” و اینکه وبسایت پروژه به… Continue reading “پایان عمر Truecrypt”

اشتراک گذاری

برگزاری سمینار آموزشی امنیت در بانکداری الکترونیک در مردادماه

مرکز فابا در مردادماه سمینارهای آموزشی امنیت در بانکداری الکترونیک را برگزار خواهد کرد. جزئیات این سمینارها در این فایل قابل مشاهده هست. من به همراه یکی از دوستان همکار، در سمینار مرکز عملیات امنیت (SOC) حضور خواهم داشت.  

اشتراک گذاری