راهنمای روت کردن کیندل فایر (قسمت سوم)

اگر دو قسمت قبل را مطالعه کردید حالا به قسمت سوم میرسیم، تا به حال ما نحوه روت کردن دستگاه با استفاده از Kindle Fire Utility و نصب TWRP را توضیح دادیم. حال هدف این است که با استفاده از TWRP ، از سیستم عامل فعلی دستگاه Backup گرفته و سیستک عامل جدید و دلخواه… Continue reading “راهنمای روت کردن کیندل فایر (قسمت سوم)”

اشتراک گذاری

راهنمای روت کردن تبلت کیندل فایر (قسمت دوم)

با فرض اینکه قسمت اول را خوانده و موارد را اجرا کرده اید، به بخش اصلی میرسیم. دراینجا روش روت کردن ورژن ۶٫۳ سیستم عامل آمازون کیدل فایر بیان می شود. روش روت کردن برای ورژن های ۶٫۲ , ۶٫۱ در اینجا هست. به طور کلی برای روت کردن این دستگاه، دو روش دستی و… Continue reading “راهنمای روت کردن تبلت کیندل فایر (قسمت دوم)”

اشتراک گذاری

راهنمای روت کردن تبلت کیندل فایر (قسمت اول)

در این مطلب و مطالب بعدی، نحوه به دست آوردن دسترسی ریشه (root) یا به اصطلاح روت کردن تبلت آمازون یعنی کیندل فایر رو بررسی می کنیم. (مسئولیت تمام و کمال هر اتفاقی بر اساس این نوشته، صرفاً بر عهده خواننده است!) روت کردن اینگونه دستگاه ها کاری تخصصی و نیازمند حوصله فراوان است. بنابراین… Continue reading “راهنمای روت کردن تبلت کیندل فایر (قسمت اول)”

اشتراک گذاری

هک کردن گوشی و تبلت!

یکی از قوی ترین مراجع برای کسانی که به هک کردن و شخصی سازی ابزارهای موبایل (تلفن، تبلت و…)علاقه مند هستند، سایت http://www.xda-developers.com و فروم آن http://forum.xda-developers.com  است. مطالب و ابزارهای این سایت فوقالعاده هستند!

اشتراک گذاری